blank

Vrijwillgers gezocht!

GCA 2012

English Nederlands

Komende evenementen

19-27/10/2019:Herfstvakantie
24/10/2019:Springdag Sommelsdijk
09/11/2019:Onderlinge Springwedstrijden
   Agenda ►...

KNGU logo

Sport & Cultuurkaart logo

Lesrooster 2019/2020 (m.i.v. 1 september 2019)

U kunt ter kennismaking de eerste 2 lessen gratis deelnemen, mits er geen wachtlijst voor de betreffende les is.

Neem in geval van wachtlijst contact op met de ledenadministratie.

De Parachute (Van Lodensteynstraat 6 te Voorburg)
Maandag



Dinsdag



Donderdag

Vrijdag

17.00-18.00 uur
18.00-19.00 uur
19.00-20.00 uur
20.00-21.00 uur
17.15-18.15 uur
18.15-19.15 uur
19.15-20.15 uur
20.15-21.15 uur
18.00-19.00 uur
19.00-20.00 uur
17.30-18.30
Turnen meisjes
Turnen meisjes
Turnen asp.dames
Freerunning selectie
Turnen meisjes
Turnen meisjes
Turnen meisjes
Turnen asp.dames/dames
Turnen meisjes
Turnen meisjes
Ringenzwaaien
7 *-9 jaar
10-13 jaar
14-17 jaar
8+ jaar
7 *-9 jaar
10-13 jaar
10-13 jaar
14+ jaar
7 *-9 jaar
10-13 jaar
7-13 jaar
SQ
SQ
SQ
SQ
KQ
KQ
KQ
KQ
AW
AW
AW











Sporthal Essesteyn (Elzendreef 20 te Voorburg)
Dinsdag

Woensdag
Donderdag

09.15-10.15 uur
10.15-11.15 uur
10.00-11.00 uur
10.00-11.00 uur
11.00-12.00 uur
Senior actief
Senior actief
Senior actief
Senior actief
Senior actief
55+ jaar
55+ jaar
55+ jaar
55+ jaar
55+ jaar
JB
JB
AS
JB
JB






De Lusthof (Lusthofstraat 7 te Voorburg)
Dinsdag


Donderdag




16.30-17.30 uur
17.30-18.30 uur
18.30-19.30 uur
16.30-17.30 uur
17.30-18.30 uur
18.30-19.30 uur
19.30-20.30 uur
Freerunning kennismakers
Freerunning starters
Freerunning gevorderden
Freerunning kennismakers
Freerunning starters
Freerunning gevorderden
Freerunning ervaren
7+ jaar
9+ jaar
9+ jaar
8+ jaar
8+ jaar
8+ jaar
8+ jaar
EH
EH
EH
SQ
SQ
SQ
SQ






Turnhal Cascade (Delflandlaan 6 te Voorburg)
Maandag


Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag
Zaterdag
16.30-18.30 uur
19.15-21.00 uur
20.00-21.00 uur
16:30-18:30 uur
18:30-20:30 uur
16.30-17.30 uur
17.30-18.30 uur
16:30-18:30 uur
18:30-20:30 uur
16.30-18.00 uur
10.00-12.00 uur
Voorselectie
Selectie 18+
Turnen dames
A- en B-selectie onderbouw
A- en B-selectie bovenbouw
Turnen meisjes
Turnen meisjes
A- en B-selectie onderbouw
A- en B-selectie bovenbouw
Voorselectie
A-selectie onder&bovenbouw
6-8 jaar
18+ jaar
17+ jaar
basisschool
middelb. school
7 *-9 jaar
10-13 jaar
basisschool
middelb. school
6-8 jaar
basis+middelb.
JU

JR
TV
TV
AD+MM+AV
AD+MM+AV
JU+WL
JU+WL
JU+TN
WL+WV





wachtlijst
wachtlijst




Nicolaas Beets (Beetslaan 97 te Rijswijk)
Dinsdag


15.30-16.30 uur
16.30-17.30 uur
Gymmen peuters
Gymmen kleuters
2-4 jaar
5-6 jaar
MG
MG


*Ook kinderen van 6 jaar die al in groep 3 van de basisschool zitten.

De selectielessen zijn i.s.m. AVGV en Gymnova.

Verklaring van de initialen van de leden van de Technische Commissie achter de lesuren:

AD
AS
AV
AW
EH
JB
JR
KQ
MG
MM
SQ
Anja Dalebout
Astrid Schneiders
Alexandra van der Deijl
Anita Wasmus
Emma Hamelers
Joyce Breedijk
Joey Roberti
Kitty de Quant
Marjan van Giezen
Myrthe Mook
Sander de Quant

Selectie:

JU
TN
TV
WL
WV
Jonna Busse (AVGV)
Tara-Jay Nieuwenburg (AVGV)
Tara de Valk (AVGV)
Wouter Lorinser (Gymnova)
Wies Visser (Gymnova)